Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Книжные новости
Статистика
Faststart - рейтинг сайтов, каталог интернет ресурсов, счетчик посещаемости Google-Add.com - Открытый Каталог Сайтов
Когда мы начинали
Реклама

Каталог файлов


Главная » Файлы » Современные украинские авторы

В категории материалов: 65
Показано материалов: 1-15
Страницы: 1 2 3 4 5 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Загрузкам · Просмотрам

Издание: 2004 г.

Страниц: 

Описание: Нового роману від Юрія Андруховича чекали вже давно, дехто навіть і чекати кинув. Утім, мабуть, ніхто не сподівався такого незвичного Андруховича — хіба тільки ті, х то усвідомлював, що виводити Андруховичеву прозу треба вже не так від бубабістської трилогії, як від "Центрально-східної ревізії" — строгого, піднесеного й скорбот ного роману, замаскованого під "есей". Окремі фраґменти "Дванадцяти обручів", опубліковані в "Потязі" та "Критиці", тільки збивали з пантелику: лишаючи загальне вражен ня невластивого Андруховичу письма, вони, водночас, були надто різними, аби через ці дві точки отак просто пройшла пряма уявлюваного роману. Тлумачити нову Андрухов ичеву прозу, здається, значно складніше, ніж старіші його ігрові та постмодерні твори. Вона виразно менш складна і складена, натомість прозоріша й самодостатніша, с ебто не настільки інтертекстуальна (хоча таки інтертекстуальна), не настільки філологічно залежна (хоча таки залежна), не настільки потребує продовження й доконанн я в лабиринті схолій і ґлос (хоча таки потребує). Оповіддю тут керує не беззастережна логіка карнавалу, люба молодому й веселому "деміюргові", і не витончена логіка л інґвістики, звична вченому укладачеві антологій, а скептичний і парадоксально іронічний патос зрілого поета, мандрівника світами, розвідника потаємних надр Центр альної і просто Европи, який прискіпливо ревізує самі підвалини і цілий фундаментальний лексикон колись баґательного і несуперечливого бубабістського парадизу. І з тієї тотальної ревізії якось непомітно та безпомильно висновується тотальна невідворотність смерти, прикрої, але, поза тим, не жахливої. Для епікурейця Андрухови ча висновок не сказати б геть зовсім неочікуваний. Зрештою, щойно він закінчив пере(у)кладати свою антологію американської поезії, а хіба О'Гара чи Ешбері не саме ць ого (хоча не тільки цього) навчають? Ця проза смертна онтологія, власне, і є глибинним сюжетом оповіді, найголовнішим рушієм химерного наративу, і його головним геро єм — поруч із іншими дійсними й удаваними постатями, отими зн икомими Цумбрунненнами, Пепами, Антоничами, Орфеями — є така собі тлінна людина, певна людина, котра пише роман, подорожує потягом між Сучавою та Бухарестом, іде соб і на південь і трохи на захід, аж раптом усвідомлює, що подорож ця — "ніщо інше, як епілог. І тому цей потяг — центральноевропейський, ці кукурудзяні та соняшникові п оля за вікном — Румунія, ці сміттєзвалища навколо бетонних почвар — Циганія, а ця нескінченна гориста смуга на обрії — Карпати. Але хто в такому разі цей єдиний у вс ьому вагоні пасажир, цей я?"
Просмотров: 1713 | Загрузок: 333

Издание: 2000 г.

Страниц: 

Описание: Я прожив у Москві майже два роки, і то було чи не найщасливіші мої часи. Мабуть, саме з цієї причини в моєму романі стільки злості й чорної невдячності. Я досі не знаю , що в ньому більше важіть: втрачені можливості чи здобуті примари.
Просмотров: 1026 | Загрузок: 298

Издание: 2011 г.

Страниц: 

Описание: Оповідка про початок 90-х і такий собі український варіант бразильського карнавалу — Свято Веселого Духа, на яке потрапила компанія українських поетів. Перший роман Юрія Андруховича «Рекреації» уже давно зайняв почесне місце в пантеоні сучасної української літератури. У ньому якнайяскравіше розкрився потяг автор а до гротеску і фантасмагорії.
Просмотров: 1026 | Загрузок: 307


Просмотров: 941 | Загрузок: 255

Издание: 2007 г.

Страниц: 

Описание: Перед вами книжка, яка складається здебільшого з творів написаних у жанрі чорного гумору й абсурду. Писалися вони переважно у 70-80-х роках і не призначалися для публі кації. Проте гуляли по руках без зазначення авторства у самвидаві, потрапляли у руки КҐБ, викликаючи у недремних працівників невидимого фронту жвавий інтерес і спр оби за будь-якої ціни здобути ще й їхнього автора. Можливо, у тих читачів, які були захоплені «Вікнами застиглого часу» та «Місцем для Дракона», ці твори Юрія Винничука, якого справедливо називають «батьком чорного гумору», викличуть роздратування, але цей «чорний» період його творчості перекреслити неможливо бодай тому, що багато з цих оповідань і досі перебувають на руках т а мандрують в інтернеті. Це інша література і творилася вона як своєрідний протест проти постулатів соцреалізму, проти безпросвітності брєжнєвської епохи, а в окре мих зразках це відверта антисовєтчина, яка дивом залишилась непокараною.
Просмотров: 1095 | Загрузок: 329

Издание: 1999 г.

Страниц: 

Описание: Це книга, за якою львів’яни і не тільки вони, тужили давно. Її герої – король Данило і блазень Олелько, король Лев і славний бургомістр Зиморович. Львівські відьми, ч орти, духи, водяники, скнилівські мудрагелі та сьвірки населяють цю книгу. Давній казковий Львів українців, поляків, євреїв, вірмен та інших народів постає перед нам и, як унікальне явище світової культури, джерело багатющого міського фольклору та життєрадісного гумору.
Просмотров: 1228 | Загрузок: 359

Издание: 2006 г.

Страниц: 

Описание: Як це – коли давні друзі тебе не розуміють, а нові не приймають? 
Як це – одного раз виявити, що пам’ятаєш події, які ніколи з тобою не відбувалися?
Яке це – любити людей, яких ніколи не зустрічав?
Як це  – з кожним днем спостерігати як під ногами осипається твій маленький і затишний світ. А ЗА НИМ ОГОЛЮЄТЬСЯ ПІТЬМА КОСМОСУ?
Просмотров: 1133 | Загрузок: 325

Издание: 2011 г.

Страниц: 

Описание: 
Просмотров: 835 | Загрузок: 239

Издание: 2011 г.

Страниц: 

Описание: Перший роман молодого автора відразу набув розголосу серед читацької аудиторії, а в деяких колах, немовби виправдовуючи свою назву, став майже культовим. Напружена інтрига, динамічний сюжет, яскраві образи, вишуканий гумор — ось складові його успіху. В той же час «Культ» став своєрідним підсумком більшості літературних пошук ів 90-х років минулого століття.
Просмотров: 914 | Загрузок: 329

Издание: 2011 г.

Страниц: 

Описание: Один з перших романів ще зовсім юного автора, в якому він з дивною для його віку сентиментальністю описує жорстокі забавки тінейджерів. Головний герой, що приїхав н а канікули у маленьке західноукраїнське містечко, відверто розповідає історію стосунків, котрі привели до вбивства. Комплекси, страхи, сексуальні бажання, прихова не і явне суперництво, музичні уподобання і стереотипи місцевої «моди» — усі мотиви, актуальні для світу підлітків, Дереш розгортає через аморальність, до якої ста виться без надмірної критики. Деякі з героїв «другого плану» у цьому романі стали повноцінними персонажами роману «Культ», а певні сюжетні «ходи» набули там цікаво го розвитку.
Просмотров: 932 | Загрузок: 249

Издание: 2007 г.

Страниц: 

Описание:

Влітку на далекій полонині в Карпатах відбувається молодіжний з'їзд неформалів Шипіт. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають пр иїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі – фест самогубців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двій ко дівчат із фобією переслідування, розчарований молодий програміст і Гер – панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозумілі, несподівані події, неформаль ні герої, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони обрушуються на всіх без винятку «самогубців», призводячи до трагічного ф іналу.
Просмотров: 829 | Загрузок: 241

Издание: 2011 г.

Страниц: 

Описание:
Просмотров: 947 | Загрузок: 247

Издание: 2007 г.

Страниц: 

Описание: Літєратурно-художнє видання. ЖАДАН Сергій Вікторович.
Головний редактор Н. Є. Фомін
Зміст
Власник найкращого клубу для геїв  
Балада про Біла ї Моніку    
Сорок вагонів узбецьких наркотиків  
Особливості контрабанди внутрішніх органів 
Хай священик договорить, все найсмішніше там у кінці
«Металіст» лише для білих   
Просмотров: 1016 | Загрузок: 294

Издание: 2004 г.

Страниц: 

Описание: Глумливий сюрреалізм у прітчи про Міленене відчуження робом телекартинки. І взагалі урбанне безглуздя. Трагедія, потрапивши на асфальт, завжди ризикує там стати фа рсом. І вона таки ним, тією "Міленою" стає.
Просмотров: 964 | Загрузок: 317


Просмотров: 793 | Загрузок: 273

Поиск по сайту
Оплаченная реклама
Ссылки
Koreanbooks - мир корейского языка и литературы Христианский портал "Divine Grace" - Христианская музыка, фильмы, книги.
Кнопки
Все для uCoz. proucoz.com Украинский портАл
COOL.RU - каталог лучших сайтов
Категории раздела
Новинки [10]
ТОП 10 [10]
Писатели-современники [334]
Фэнтези [232]
Фантастика [186]
Любовные романы [258]
Детектив [65]
Современные украинские авторы [65]
Классика [111]
Ужасы, Мистика [53]
Психология [66]
Философия [68]
Поэзия [30]
Исторический роман [245]
Экономика [51]
Учебники [14]
Специализированная литература [1]
Творчество наших читателей [4]
Аудиокниги [0]
Журналы [0]
Программы для чтения и преобразования текста [2]